Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EET/2.0/no DST' instead in /var/www/vhosts/izlem.com.tr/httpdocs/guvenlik/system/startup.php on line 48
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/vhosts/izlem.com.tr/httpdocs/guvenlik/system/startup.php:48) in /var/www/vhosts/izlem.com.tr/httpdocs/guvenlik/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/vhosts/izlem.com.tr/httpdocs/guvenlik/system/startup.php:48) in /var/www/vhosts/izlem.com.tr/httpdocs/guvenlik/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/vhosts/izlem.com.tr/httpdocs/guvenlik/system/startup.php:48) in /var/www/vhosts/izlem.com.tr/httpdocs/guvenlik/system/library/language.php on line 51Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/vhosts/izlem.com.tr/httpdocs/guvenlik/system/startup.php:48) in /var/www/vhosts/izlem.com.tr/httpdocs/guvenlik/system/library/currency.php on line 43 Alarm Sistemleri
Kampanyalar
Taksit
 
BONUS KART
Taksit
 
Para Birimi
 
Döviz Kurları
 
İstatistikler
istatistikler
1 Online uye
4 Bugun Online
8 Bu Hafta Online
54 Bu Ay Online
3289 Bu Yil Online
10052 Toplam
 
Sepetim
Sepetiniz Boş
 
Ürün Vitrini
VİONTY
VİONTY
MK-718
60.00$
 
Çok Satılan Ürünler
 
Firma
 
Canlı Destek
 
Ücretsiz Keşif
 

Alarm Sistemleri

Ev  Alarm Sistemleri :


Yapılan son araştırmalar gösteriyorki her dört kişiden üçü kendilerini, ailelerini, evlerini ve iş yerlerini hırsızlığa karşı koruyabilmek için daha fazla bir şeyler yapabileceklerini düşünüyorlar.Ne yazıkki hırsızlık ve soygun sürekli olarak artıyor. Eviniz ve iş yerinizdeki eşyalarınız sigortalı olsada hırsızlığa karşı caydırıcı tedbirler almak son derece mantıklı ve gerekli görünüyor. Genel kanının aksine sadece pahalı ve müstakil evler değil, bütün evler soyulma riski taşıyor. Evinizi ve iş yerinizi hırsızlığa karşı korumanın en etkili yollarından biri güvenlik alarm sistemi taktırmanızdır. Böyle bir sistemde malzeme kalitesinin yüksek olması, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek hayati bir önem taşır. Bunun yanı sıra sistemin kullanışlı, güvenilir ve profesyonelce tasarım ve tesisat işçiliğinin yapılması ile önem teşkil eder.

Ev, ofis, fabrika vb. mekanlarda meydana gelebilecek soygun, yangın, gaz kaçağı, su baskını, gibi bir çok istenmeyen durumu, olay yeni başladığında elektronik algılayıcılarla algılayarak, mekan sahibini ya da ilgili kişileri haberdar eden, aynı zamanda caydırıcı etki yaratan elektronik donanım genel anlamda alarm sistemi olarak tanımlanmaktadır. Bu gibi istenmeyen bir çok olaydan başlangıç anından itibaren haberdar olabilmek can ve mal güvenliği açısından son derece önemlidir.

Alarm sistemleri Hizmetlerimiz :

·  Ücretsiz danışmanlık

·  Satış danışmanlarının mekanda yaptığı keşif sonucu oluşturulan proje ve fiyatlandırma

·  Mekana ve ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan alarm sistemlerinin montajı, programlanması ve devreye alınması

·  Sistem hakkında müşterinin bilgilendirilmesi ve uygulamalı eğitimi

·  Servis / tamir ve bakım garantisi ve teknik destek

·  365 gün/24 saat Alarm Gözlem İstasyonu (MGİ) hizmeti

·  Satış danışmanlarımızca ev, işyeri,ofis vb. mekanlarda yapılan soygun ve yangın risk analizi ile ilgili olarak bilgilendirici ve çözümleyici öneriler oluşturulur.

Proje ve Fiyatlandırma :
Yapılan risk analizleri sonucunda , çözüm önerileri paketinde yer alacak elektronik alarm donanımının kullanılacağı mekana özel bir proje hazırlanır. Alarm donanımının yanı sıra Alarm Gözlem İstasyonu , teknik servis ve bakım hizmetlerini içeren çözüm paketi teklifi de hazırlanarak müşteriye sunulur.

Alarm Sistemi Montaj, Devreye Alma ve Eğitimi :
Teknik servis tarafından müşteriye uygun bir zaman diliminde yapılan donanım montajından sonra, sistemi kullanacak tüm kişilere uygulamalı eğitim verilerek, sistem hazır olarak teslim edilir.

Servis ve Bakım Garantisi :
Teknik servis elemanlarımız servis ve bakım hizmetiyle, teknik problemlere en kısa sürede müdahale etmektedir.

365 Gün/ 24 Saat Alarm Gözlem İstasyonu Hizmeti (MGİ) :
MGİ Alarm cihazlarından gelen her tür alarm ve ikaz mesajını kısa sürede filtre ettikten sonra, gerekli müdahale prosedürünü başlatır. Aboneler bilgilendirilirken; polis, ambulans ve itfaiye gibi birimlere haber verilir ve bulgular doğrultusunda gerekli yönlendirme yapılır.

Alarm Sistemi Satın Alırken Dikkat Edilecek Hususlar :

·  Kullanılacak donanımın, kaliteli, kolay kullanılabilir ve uluslararası elektronik standartlarına uygun olması.

·  Kullanılacak ürün ve markanın yeterli derecede yedek parçasının bulunması.

·  Sistem tasarımının kullanılacak mekanın özelliklerine ve mekanın yaşam senaryosuna göre tasarlanıp, risk analizinin doğru çıkartılması.

·  Elektronik donanımın yetkili ve uzman teknik kadrolarca tesis edilmesi.

·  Satın alınacak panelin Alarm Gözlem İstasyonları ile haberleşebilme özelliğinin bulunması.

·  Daha sonra yaşanabilecek teknik arızalar için, yeterli teknik destek ve servis hizmeti verecek bir firmadan satın alınması.